Nový, vyladěný vzhled X-Diablo od AT Computers!

feedit.cz | 11. 4. 2017

 

ATC spustilo projekt X-Diablo na základě dlouholetých zkušeností s výrobou vlastních počítačů. Nabízí herní počítačové sestavy nejen pro hráče, ale i pro rodiny s heslem „užijte si své hry“. Pro náročné hráče je tu možnost sestavení herního stroje přímo na míru podle vlastních požadavků.

Aktuální novinkou jsou originální polepy skříně v pěti přitažlivých designech: oheň, sport, auta, fantasy, army nebo lze zvolit jejich koláž.

Všechny herní sestavy X-Diablo řady Gamer jsou již skladem, herní sestavy řady Extreme (nejvýkonnější modely s LED osvětlením) a Family (herní počítače malých rozměrů) je ATC schopno vyrobit na základě došlých objednávek do dvou dnů. Pokud si zákazník vybere kterýkoli originální polep z nabídky ATC, termín dodání se prodlouží o dva dny.

Prodejní síť AT Computers je rozsáhlá – aktuálně si herní počítače X-Diablo můžete pořídit ve více než 400 kamenných prodejnách po celé ČR.

Projekt X-Diablo má u AT Computers na starosti Petr Rakus, rakus@atcomp.cz.

Více informací na www.x-diablo.cz.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 22,2 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.