AT Computers přináší herní revoluci v X-Diablo

AT Computers přináší herní revoluci v X-Diablo

www.feedit.cz | 27

Ostrava, 27. 5. 2020 – Společnost AT Computers sestavila nový herní PC X-Diablo s aktuálně nejdokonalejším procesorem Intel na trhu – součástí je Intel Core i5 10. generace, který byl IT světu představen na konci dubna a nyní přichází do prodeje.

V ATC již vytvořili první herní PC X-Diablo s tímto nejnovějším procesorem, a to X-Diablo Gamer X510 2060S. Tento procesor a další kvalitní komponenty od Asus, HyperX a dalších světoznámých značek vám tak zajistí pohotovou hru, téměř 3x rychlejší stahování a spolehlivější připojení.

Procesory Intel 10. generace jsou momentálně nejdokonalejší procesory pro stolní herní počítače, které jsou na trhu – dopřejí vám až o 31 % lepší celkový výkon systému, až 187 snímků za sekundu při streamu a nahrávání, až o 12 % rychlejší úpravy videa a až o 18 % rychlejší úpravy 4K videa (to vše ve srovnání s předchozí generací nebo s PC starými 3 roky). 

„Každá technologická novinka, každý posun k lepšímu výkonu je samozřejmě vítaný, posouvá možnosti IT zase o kousek dál. A jsme moc rádi, že se zcela novým procesorem Intel 10. generace máme již vyrobené herní počítače X-Diablo. Přinášíme tak možnost využití této absolutní novinky bez prodlevy i českým zákazníkům.“, vyjádřil se Martin Wanke, marketingový ředitel ATC.

ATC teď aktuálně rozdává ke všem PC X-Diablo fotbalové míče k Euro 2020 a měsíční členství Xbox Game Pass zcela zdarma.

PC X-Diablo má u ATC na starosti Petr Rakus, produktový manažer (rakus@atcomp.cz).

Více informací na https://www.x-diablo.cz/ nebo na https://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 24,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.