Unikátní X-Diablo Double získalo ocenění

Unikátní X-Diablo Double získalo ocenění

 

Společnost AT Computers získala ocenění „Pozoruhodný produkt 2021“ za sestavu X-Diablo Double Gaming+Stream. Ta skrývá dva zcela samostatné PC v jedné case.

Soutěž pod názvem „Pozoruhodný produkt“ vyhlašuje redakce magazínu BusinessIT.cz a jejím cílem je upozornit na IT produkty, které nabízejí zajímavé funkční vlastnosti, pozoruhodnou odlišnost od konkurence nebo velmi dobrý poměr cena/výkon.

Počítač X-Diablo Double byl oceněn právě za unikátní propojení dvou nezávislých PC v jedné case, kde levá strana zajistí extrémní výkon využitelný mimo jiné pro profi gaming a pravá strana zajistí výkon pro dokonalý stream, youtubering i práci. A to bez omezení výkonu levé strany a naopak. Obě konfigurace jsou upravitelné na přání zákazníka. Profesionální hráči či youtubeři tak mohou hrát hry, a přitom je streamovat, aniž by to ubíralo na výkonu. To vše zajistí výkonné komponenty od známých značek, např. procesor Intel Core vč. vodního chlazení Fractal, grafická karta Nvidia, paměť HyperX Predator, 1TB SSD Samsung a základní deska Gigabyte. Produkt má ovšem potenciál využití nejen pro profesionální hráče, ale i pro další náročná nasazení.

K ocenění se za ATC vyjádřil Jaromír Rozsíval, který má u ATC na starosti rozvoj gamingové sítě X-Play: „X-Diablo Double je nejnovější a jedinečný počin naší X-Diablo rodiny a za toto ocenění jsme samozřejmě potěšeni. Tento model určitě patří ke špičce toho, co lze aktuálně vyrobit a jsme na to patřičně hrdí.“