UNIKÁTNÍ HERNÍ „BESTIE“: X-DIABLO DOUBLE GAMING + STREAM

Herní počítač z dílny AT Computers X-Diablo Double Gaming + Stream nabízí spojení dvou počítačů v jedné case. Na jedné straně je monstrózní case našlapaná vybraným herním hardwarem, druhá část nabízí vybavení ideální pro streamování.

UNIKÁTNÍ HERNÍ „BESTIE“: X-DIABLO DOUBLE GAMING + STREAM

https://gamingready.cz/

Herní počítač z dílny AT Computers X-Diablo Double Gaming + Stream nabízí spojení dvou počítačů v jedné case. Na jedné straně je monstrózní case našlapaná vybraným herním hardwarem, druhá část nabízí vybavení ideální pro streamování.

 

Herní počítač z dílny AT Computers X-Diablo Double Gaming + Stream nabízí spojení dvou počítačů v jedné case. Na jedné straně je monstrózní case našlapaná vybraným herním hardwarem, druhá část nabízí vybavení ideální pro streamování. Obě části pracují nezávisle na sobě a nabízejí pokročilou sestavu z vybraného hardwaru, která nadchne ty nejnáročnější hráče.

X-Diablo Double Gaming + Stream zaujme na první pohled – nápadné šasi je rozděleno na dvě části. Levá strana ukrývá sen každého hardcore gamera: základní deska GIGABYTE Z490 AORUS ELITE AC je osazena extrémně výkonným procesorem Intel i7-10700K, o jehož spolehlivý chod se stará efektivní vodní chlazení Fractal Celsius S36 RGB. Chod těch nejnáročnějších herních titulů zajišťuje grafika Nvidia GeForce RTX 2080 SUPER OC 8G. Sestavu doplňuje 32 GB operační paměti na modulech HyperX Predator RGB. Jako úložiště je použitý 1TB SSD Samsung 980 Pro NVMe M.2PCIe. Celou sestavu „táhne“ zdroj Fotron 750W 80PLUS GOLD. Samozřejmostí je operační systém Microsoft Windows 10.

Streamovací část je postavena na základní desce GIGABYTE Z490l AORUS ULTRA. V této části je nasazen procesor Intel i5-10600K, jehož chlazení zastává „vodník“ Fractal Celsius S36 RGB, který se nachází i v herní části. Bezproblémovou práci s videi ve vysokém rozlišení zajišťuje grafika Nvidia GeForce TRX 2070 OC 8G. Multitasking usnadňuje 16GB operační paměť DDR4-3200MHz HyperX Predator RGB. I v této části se nachází 1TB SSD Samsung 980 PRO NVME M.2PCIe a je zde předinstalovaný operační systém Windows 10. Streamovací sestava dostala do výbavy zdroj Fotron 650W 80PLUS GOLD.

Díky těmto parametrům „utáhne“ tato mašina ty nejnovější hry na nejvyšší detaily, přičemž uživatel nemusí mít obavy, že bude muset sestavu za půl roku upgradovat. Systém díky vybranému hardwaru nabíhá v řádu vteřin, lagy jsou minulost a hráč tak dostává prvotřídní zařízení, které povyšuje zážitek z hraní na zcela novou úroveň.

Pro koho je X-Diablo Double + Stream

Nadupaná herní mašina je určena zejména pro profesionální gaming a splňuje ty nejvyšší nároky na herní výkon. K profesionálnímu gamingu dnes neodmyslitelně patří také streaming – proto je k dispozici druhá část, která je uzpůsobena k pohodlné práci s videem. Navíc jsou oba počítače zcela nezávislé, díky čemuž je mohou využívat naráz i dva uživatelé.

Obří herní case Fortron T-Wings CMT710 dělá z X-Diablo Double + Stream také stylový doplněk každého herního setupu. Nicméně case je náročnější na prostor a rozhodně není dělána na to, aby se „schovávala“ pod stolem. Case je vysoká 533 mm, hluboká 634 mm a na šířku má 455 mm, hliníkové části jsou doplněny bočnicemi z temperovaného skla a neosazená váží téměř 12 kg, takže to není žádný drobeček.

Dostupnost a cena

V nabídce má AT Computers také X-Diablo Double Double, ve kterém mají hráči k dispozici dva nezávislé počítače ve stejné konfiguraci, opět ve futuristickém šasi. Konfigurace se sestává ze základní desky ROG Strix B460 Gaming, grafické karty GeForce RTX2060 Super 8GB OC a procesoru Intel Core i5-10500 vč. vodního chlazení Fractal Celsius S24 RGB. Pokud by to náhodou bylo pro někoho málo, je výrobce schopný sestavu modifikovat na míru.

Sestava X Diablo Double Gaming + Stream je k dispozici za 139 999 Kč, sestava X-Diablo Double Double je k dostání za 99 999 Kč.

Pro opravdové a maximální využití této herní bestie je samozřejmě optimální doplnit ji o další prémiové periferie.