Genesis herní bezdrátová myš ZIRCON XIII/ Herní/ Optická/ 26 000 DPI/ USB+BT/ Bílá

Seznamte se s jednou z nejpokročilejších myší na trhu. Představujeme vám GENESIS Zircon XIII s konstrukcí nabízející vše, co skutečně potřebujete. Plné přizpůsobení hardwaru (vyměnitelné spínače, vzdálenosti, pružiny), jeden z nejlepších snímačů na světě(Pixart PAW3395) a technologie bezdrátového př ... více
Objednací kód: 231000003873
Kód výrobce: NMG-2090
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 1 416 Kč
Cena s DPH: 1 713 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Seznamte se s jednou z nejpokročilejších myší na trhu. Představujeme vám GENESIS Zircon XIII s konstrukcí nabízející vše, co skutečně potřebujete. Plné přizpůsobení hardwaru (vyměnitelné spínače, vzdálenosti, pružiny), jeden z nejlepších snímačů na světě(Pixart PAW3395) a technologie bezdrátového připojení(RapidSpeed™ Wireless) pro skutečně drátový výkon, a to není vše. S GENESIS Zircon XIII hra teprve začíná.

MYŠ, KTERÁ ZMĚNÍ VÁŠ HERNÍ STYL

Spojení ruky s myší je klíčovým aspektem každé hry, protože právě díky němu vyhráváte nebo prohráváte. To je důvod, proč některé modely - navzdory skvělým parametrům - v praxi nefungují dobře. Při navrhování naší nejnovější myši jsme věděli, že tento problém můžeme vyřešit jedinou věcí - plnou personalizací. Jen tak mohla splnit očekávání jak toho, kdo hledá nekomplikovanou, pohodlnou kostku očekávající stabilitu při jízdě, tak profesionála, který chce nastavit ostrost spínače a zdvih hlavního tlačítka s přesností na 0,1 mm. Tak se zrodila GENESIS Zircon XIII - myš, která změní tvář vašeho hraní, vyvrcholení 13 let zkušeností značky GENESIS.

POSUŇTE HRANICE S PIXART PAW3395

Přivítejte jeden z nejmodernějších a nejpokročilejších optických senzorů na světě. Pixart PAW3395 nabízí nejen vynikající citlivost a odezvu kurzoru. Je také zárukou bezchybného sledování i při maximální rychlosti 16,51 m/s a zrychlení 50G. To vám dává jistotu, že vše, co se na obrazovce děje, bude záviset pouze na vašich schopnostech.

JEŠTĚ HLADŠÍ. SEZNAMTE SE S MOTION SYNC

Získejte náskok díky zcela nové, zdokonalené technologii Motion Sync, která zlepšuje reporting (pooling rate). Zajišťuje, že odesílání dat o poloze myši do počítače je plně synchronizováno s jejich přijímáním. To následně zajišťuje nejen plynulejší pohyb, ale také větší efektivitu při registraci každého, i sebemenšího pohybu nebo akce. Nenechte se ovládnout a vsaďte na řešení, které zaručuje skutečné výhody.

JEDNA MYŠ, MNOHO MOŽNOSTÍ

Sami se rozhodněte, jak chcete, aby váš klon myši GENESIS Zircon XIII fungoval. Díky možnostem přizpůsobení můžete snadno upravit sílu potřebnou k aktivaci tlačítek (speciální pružiny), jejich zdvih (speciální distanční podložky) nebo vyměnit mikrospínače hlavních tlačítek (v sadě najdete až 2 další typy, včetně spínačů Huano Silent ). To vše bez technických dovedností nebo pájení, pouze s použitím jednoho přiloženého nástroje.

PRO VAŠE POHODLÍ

Plné pohodlí je dáno konfigurací i promyšleným tělem, které je ideální pro ruku praváků. Zadní stranu myši si navíc můžete snadno přizpůsobit svým potřebám díky vyměnitelným panelům. Stejně jako stabilita - stačí použít přiložené protiskluzové úchyty a nalepit je na požadované části myši. Je to tak jednoduché.

KVALITA, NA KTERÉ ZÁLEŽÍ

GENESIS Zircon XIII je kvalita, která vás překvapí. Kromě snímače Pixart PAW3395 najdete uvnitř ty nejkvalitnější komponenty, protože jen ty mohou zajistit bezproblémové hraní po dlouhou dobu. Těšit se můžete na vyměnitelné spínače hlavních tlačítek(Kailh 8.0 s 80 miliony kliknutí) a robustní snímač TTC Gold. Nemusíte se bát ani o posuvníky. Jsou vyrobeny z PTFE a jejich zaoblené hrany mají pozitivní vliv na plynulost pohybu. V balení najdete také jejich náhradní sadu. To vše proto, aby vám myš sloužila co nejdéle.

RAPIDSPEED™ WIRELESS - NOVÁ ÚROVEŇ BEZDRÁTOVÉHO HRANÍ HER

Kabelový výkon, bezdrátové pohodlí. Seznamte se s technologií RapidSpeed™ Wireless - technologií připojení určenou pro nejnáročnější hráče. Bleskový přenos dat, nulové rušení a přesnost kabelového připojení - a to není vše. Díky baterii s kapacitou 600 mAh si navíc užijete až 100 hodin nepřetržitého hraní. A pokud chcete myš používat tradičním způsobem, můžete tak učinit pomocí lehkého a odolného kabelu Paracord USB-C.

FUNKCE, KTERÉ SI ZAMILUJETE

Nezapomněli jsme ani na další funkce, díky kterým bude používání GENESIS Zircon XIII rychlé a snadné. Posuvník umístěný ve spodní části vám umožní přepínat mezi drátovým režimem, bezdrátovým režimem a vypnout podsvícení. Speciální tlačítko vám zase umožní změnit režim podsvícení. V kombinaci s vestavěnou pamětí a pokročilým softwarem tak získáte téměř neomezené možnosti a svobodu používání.

VLASTNOSTI:

- Duální komunikační režim: 2,4GHz bezdrátový a kabelový
- Bezdrátový přijímač s technologií RapidSpeed™ USB 2,4 GHz poskytuje nízkou latenci
- PAW3395 jeden z nejpokročilejších herních senzorů
- Funkce "Motion Sync" zajišťuje dokonalou reprodukci pohybů myši a polohy
- Vestavěná baterie s kapacitou 600 mAh poskytuje desítky hodin používání na jedno nabití
- Konstrukce bez použití nářadí pro snadné a rychlé přizpůsobení
- Technologie Hot Swap umožňuje rychlou výměnu spínačů hlavních tlačítek a personalizaci pomocí 3 sad spínačů, které jsou součástí balení (Kailh 8.0, Kailh 4.0, Huano Silent).
- 2 sady pružin (15 g a 25 g) pro nastavení tlaku a odskoku hlavních tlačítek
- 2 vyměnitelné horní panely umožňují prodloužit nebo zkrátit zadní část myši a přizpůsobit její tvar ruce každého hráče
- 4 sady distančních podložek o tloušťce 0,4 mm|0,5 mm|0,6 mm|0,7 mm umožňují nastavit zdvih tlačítek a přizpůsobit aktivační bod svým fyzickým predispozicím
- Samočinné pásky na rukojeti zlepšují stabilitu úchopu a omezují sklouzávání ruky při rychlém pohybu
pohybů

SPECIFIKACE:

Komunikace:
Bezdrátové připojení
Kabelové připojení
Rozhraní:
2,4 GHz
USB
Specializace: Herní
Senzor: Optický
Model snímače: Pixart PAW3395
Maximální rozlišení: 26000 DPI
Rozlišení: 50 - 26000 DPI
Počet tlačítek: 7
Počet programovatelných tlačítek: 7
Programovatelná tlačítka: Ano
Délka kabelu: 180 cm
Oplet vodiče: Látkový kabel
Rozsah: 10 m
Typ spínače: Mechanický
Model spínače:
Huano Silent
Kailh 4.0
Kailh 8.0
Životnost tlačítek: 80M
Zrychlení: 50 G
Frekvence vzorkování: 1 000 Hz
Maximální rychlost sledování: 650 palců/s
Makro záznam: Ano
Nastavení LOD: Ano
Funkce: Nastavení DPI
Podsvícení: Ano
Vestavěná paměť: Ano
Barva podsvícení: RGB
Počet režimů podsvícení: 6
Funkce:
Tiché spínače
Dva režimy komunikace
Přepínač ON/OFF
USB úložiště přijímače
Technologie úspory baterie
Odolné spínače Kailh GM 4.0
Odolné spínače Kailh GM 8.0
Odolné spínače Huano
Materiál: ABS
Typ klouzání: PTFE
Konektory: USB 2.0 typ C
Podporované operační systémy:
Android
Linux
Windows 10
Windows 11
Windows 7
Windows 8
Software: Ano
Barva: Bílá
Napájení: Vestavěná baterie
Další funkce: Plug&Play
Dodávané příslušenství:
2 přídavné knoflíkové pružiny
4 další mechanické spínače
Přídavný horní panel
Distanční podložky pod tlačítka
Kabel USB - USB typu C
Nástroj pro otevírání
Přijímač USB
Náhradní kluzáky
Požadavky na hardware: Zařízení s portem USB-A
Délka: 119 mm
Šířka: 62 mm
Výška: 40 mm
Hmotnost: 77 g

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a modelové označení Genesis herní bezdrátová myš ZIRCON XIII
Typ myši Herní
Technologie snímání myši Optická
Podsvícená myš Ano
Možnost dobíjení Ano
Způsob dobíjení Kabelem
Provedení Univerzální
Rozlišení myši (dpi) 26 000
Barva myši Bílá
Konektivita
Délka kabelu 1,8m
Rozhraní myši Bezdrátová USB + Bluetooth
Ovládání
Čtyři a více tlačítek myši Ano