Genesis herní optická myš KRYPTON 555/ Herní/ Optická/ Drátová USB/ Bílá

Genesis KRYPTON 555 je ultralehká programovatelná herní myš vybavená inovativním optickým senzorem Pixart PAW3333 a extrémně odolnými mechanickými spínači s životností až 60 milionů kliknutí. Ergonomický tvar chrání zápěstí před namáháním a osvětlení RGB umožňuje přizpůsobit si prostor. INOVATIVN ... více
Objednací kód: 231000003768
Kód výrobce: NMG-1840
Výrobce: GENESIS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 646 Kč
Cena s DPH: 781 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Genesis KRYPTON 555 je ultralehká programovatelná herní myš vybavená inovativním optickým senzorem Pixart PAW3333 a extrémně odolnými mechanickými spínači s životností až 60 milionů kliknutí. Ergonomický tvar chrání zápěstí před namáháním a osvětlení RGB umožňuje přizpůsobit si prostor.

INOVATIVNÍ SENZOR

Srdcem Kryptonu 555 je špičkový optický snímač Pixart PAW3333, jehož schopnosti uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Maximální rychlost sledování kurzoru 300 IPS s maximální akcelerací 35G zajistí neuvěřitelný výkon a okamžitou odezvu v každé hře. Tlačítko DPI se 6 nastaveními vám navíc umožní okamžitě upravit rychlost kurzoru podle vašich preferencí v rozmezí 200 až 8000 DPI.

RGB PRISMO EFEKT

Myš byla obohacena o mimořádně působivé podsvícení RGB s efektem PRISMO, které osvětlí stojan barvou podle vašeho výběru a dodá mu fenomenální charakter. Veškerá nastavení podsvícení lze snadno konfigurovat pomocí speciálního softwaru.

NEUVĚŘITELNÁ ODOLNOST

Myš je vybavena extrémně odolnými mechanickými spínači tlačítek s životností až 60 milionů kliknutí. Spínače v kombinaci s oděruvzdorným kabelem Paracord zaručí odolnost po mnoho let intenzivního používání.

PROGRAMOVATELNÁ TLAČÍTKA

Krypton 555 má 7 programovatelných tlačítek, díky nimž lze jedním kliknutím spustit pokročilé kombo. Přiřaďte jednotlivým tlačítkům své oblíbené funkce a zkratky, nahrávejte makra a získejte výhodu nad svými soupeři!

ERGONOMICKÝ DESIGN

Profilovaný design myši a její ergonomický tvar nezatěžují zápěstí během hraní, což znamená, že ani nejdelší herní seance neunaví vaši ruku. Ultralehké tělo (70 g) zaručí maximální kontrolu při rychlých pohybech. Tvar myši potěší zejména hráče používající úchopy "Palm and Claw".

SPECIALIZOVANÝ SOFTWARE

Pokročilý software Krypton 555 umožňuje efektivní konfiguraci parametrů a přiřazení mnoha nastavení k profilům. Měňte citlivost DPI, přizpůsobte si vícebarevné osvětlení RGB, vytvářejte a ukládejte makra a konfigurujte každé ze 7 programovatelných tlačítek! Vytvořte si dokonalé podmínky pro vítězství!

VESTAVĚNÁ PAMĚŤ

Myš má vestavěnou paměť, takže nemusíte konfigurovat nastavení při každém spuštění počítače. Myš Krypton 555 si pamatuje všechna nastavení i po připojení k jinému počítači, takže si myš můžete snadno vzít s sebou na výlet nebo na turnaj.

DVĚ BAREVNÉ VERZE

Krypton 555 je k dispozici ve dvou barevných variantách: černé a bílé. Díky tomu můžete myš sladit podle svých preferencí a dodat stánku jedinečnou atmosféru.

SPECIFIKACE:

Specializace: Pro hráče
Maximální rozlišení: 8000 DPI
Rozlišení: 200 - 8000 DPI
Senzor: Optický
Model snímače: Pixart PAW3333
Počet tlačítek: 7
Programovatelná tlačítka: Ano
Počet programovatelných tlačítek: 7
Podsvícení: Ano
Barva podsvícení: RGB
Počet režimů podsvícení: 11
Zrychlení: 35 G
Vzorkovací frekvence: 1 000 Hz
Maximální rychlost sledování: 300 palců/s
Maximální snímková frekvence: 8000 FPS
Komunikace: Kabelové připojení
Délka kabelu: 180 cm
Funkce: Vestavěná paměť
Vestavěná paměť: Ano
Životnost tlačítek: 60 mil.
Materiál: ABS
Typ kluzáku: PTFE
Konektory: USB 2.0
Podporované operační systémy:
Windows XP
Windows Vista
Windows 8
Windows 7
Windows 10
Linux
Android 8.0
Barva: Bílá
Další funkce: Plug&Play
Dodávané příslušenství: Kluzná sada
Délka: 128 mm
Šířka: 68 mm
Výška: 42 mm
Hmotnost: 70 g

-|CZ|SK|EN
Model a provedení
Značka a modelové označení Genesis herní optická myš KRYPTON 555
Typ myši Herní
Technologie snímání myši Optická
Podsvícená myš Ano
Provedení Univerzální
Rozlišení myši (dpi) 8 000
Barva myši Bílá
Konektivita
Délka kabelu 1,8m
Rozhraní myši Drátová USB
Ovládání
Čtyři a více tlačítek myši Ano