Napsali o nás

Back to school s Intelem

S nákupem akčního produktu s procesorem Intel Core obdržíte software v hodnotě vyšší než 445 USD

Unikátní X-Diablo Double získalo ocenění

Společnost AT Computers získala ocenění „Pozoruhodný produkt 2021“ za sestavu X-Diablo Double Gaming+Stream. Ta skrývá dva zcela samostatné PC v jedné case.

Byly vyrobeny první kusy X-Diablo s NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti

První kusy počítačů X-Diablo s novou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti, má již vyrobeny společnost AT Computers.

AT Computers přináší herní revoluci v X-Diablo

Ostrava, 27. 5. 2020 – Společnost AT Computers sestavila nový herní PC X-Diablo s aktuálně nejdokonalejším procesorem Intel na trhu – součástí je Intel Core i5 10. generace, který byl IT světu představen na konci dubna a nyní přichází do prodeje.

AT Computers má nové herní sestavy X-Diablo

Sestava X-Diablo IDEAL svými vlastnostmi vyhoví při hraní i streamování nejoblíbenějších současných online her. Druhá novinka, X-Diablo Intel eXtreme X9-2080, postavená na výkonných komponentách, pak míří mezi nejnáročnější zákazníky.

X-Diablo gamer 3 1650 rgb – malý, silný ale levný ďáblík

Jedna z nejčastěji kladených otázek pro redaktory a testery hardware je, jaké PC bychom doporučili v nižší cenové relaci a jestli něco takového máme doma. Pravdou je, že doma nic takového nemám, ale to neznamená, že vám nemůžu něco doporučit.

Studenti pomohli AT Computers vyvinout nové herní PC X-Diablo

Společnost AT Computers představila novou generaci svých herních PC sestav značky X-Diablo, která byla připravena ve spolupráci se studenty VŠB TU Ostrava a VUT Brno.

X-Diablo v novém kabátě

X-Diablo jsou výkonné herní počítače, které jejich výrobce neustále udržuje v té nejlepší kondici a dodává je na trh s prémiovými komponenty, takže jsou nepřehlédnutelné a zatraceně rychlé.

X-DIABLO Gamer 5008 TUF a 6008 TUF

Dnes vám představíme dva herní počítače předního českého výrobce AT Computers. Obě herní sestavy patří do prémiové řady herních počítačů značky X-Diablo. Tato prémiová řada herních počítačů je specifická svojí absolutní kvalitou a výdrží. Není žádný prostor pro kompromisy dělané na úkor výdrže a spolehlivosti. Značku tedy ocení hlavně profesionálové, kteří se věnují hrám vrcholově a nadšenci vyžadující špičkový herní nástroj, na který se mohou kdykoliv spolehnout. Obě sestavy jsou postaveny na komponentách společnosti Asus a nabízejí nejen top kvalitu, ale samozřejmě i špičkový výkon.

Poskládat nebo koupit hotové PC?

Jako reselleři (prodejci IT) máte v dnešní době v podstatě dvě možnosti, jak pořídit počítač pro vašeho zákazníka – můžete ho sestavit sami nebo koupit už hotový počítač od daného výrobce.

Proces výroby počítačů v AT Computers

Výroba počítačů má u AT Computers dlouhou tradici – prvopočátky se datují do roku 1990 a můžeme tedy stavět na vlastních dlouholetých zkušenostech. Zaměřujeme se na to, abychom byli schopni pokrýt nejunikátnější a nejspeciálnější požadavky zákazníků. Snažíme se splnit a respektovat každé přání, i to zdánlivě nesplnitelné. V tom jsme vždy viděli potenciál, jako dobrá volba se to ukazuje i dnes, kdy je konkurence obrovská.

Co za vysvědčení? X-Diablo!

Odměnili jste už své děti za jejich celoroční snahu a dosažené výsledky? Z počítačů X-Diablo budou určitě nadšeny.

AT Computers spustil vylepšený web X-Diablo pro herní nadšence

Právě byla spuštěna nová verze webových stránek herních počítačů X-Diablo, projektu společnosti AT Computers v oblasti gamingu.

Nový, vyladěný vzhled X-Diablo od AT Computers!

Společnost AT Computers neustále vylepšuje svůj projekt X-Diablo a tyto herní počítače nyní získaly také nový, vyladěný vzhled v podobě pěti originálních polepů. Jedná se o distribuci pro Českou republiku.